Hoş Geldiniz Fest Güvenlik Tekolojileri
Fest Güvenlik TeknolojileriFest Güvenlik TeknolojileriFest Güvenlik Teknolojileri
Pazartesi - Cuma
Perpa Ticaret Merkezi

Rosslare Kartlı Geçiş Sistemleri

Portfolio

Rosslare Kartlı Geçiş Sistemleri

Kuruluş ile bilgi:

rosslare kartlı geçiş sistemleri

Rosslare Kartlı Geçiş Sistemleri

Rosslare kartlı geçiş sistemleri, özel çok yüksek güvenlik düzeyi gerektirmeyen tüm ticari ve endüstriyel tesislerinizde güvenle kullanabileceğiniz ekonomik ve stabil bir seçenektir. 30.000 kişiye kadar kullanıcı kapasitesiyle pek çok işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikleri bulunmaktadır.

Rosslare Karlı Geçiş Sistemleri

Rosslare AC-225IP-DIN 2 Okuyucu Geçiş Kontrol Panel Kartı

AC-225IP-DIN, Genişletilebilir, 2 Okuyucu destekli, Microsoft Windows Sunucular için AxTraxNG™ Sistem kontrol ve raporlama yazılımıyla birlikte sunulmaktadır. AC-225IP-DIN’e 2 okuyucu bağlanabilir, 2 kapıyı tek yönlü olarak kontrol edebilir. AC-225IP-DIN’e MD-D02B ekleyerek okuyucu sayısı 4’e kontrol edebileceği kapı sayısı-tek yönlü- 4’e çıkarılabilir. Çift yönlü kullanımda 4 okuyucu ve 2 kapı desteği de sunulmaktadır.  AC-225IP-B (TCP / IP) ve AC-225-DIN (RS-485) üzerinden çalıştırılabilir. 

Genişletme Modülleri
  • MD-D02B 2 Okuyucu Arttırma Kartı
  • MD-IO84 8 EOL denetimli giriş ve 4 çıkış

Genişletme modülleri bir dakikadan kısa sürede takılabilir. AC-225IP-B, yalnızca raya montaj paneli ve ME-1015 gelişmiş güç kaynağı içeren kutusu kurulabileceği gibi aynı zamanda büyük otomasyon panelleri için de ray aparatıyla gelir. Sistem, ticari ve kurumsal ihtiyaçlar için ideal modüler ve genişletilebilir bir çözüm sunar.

Resim kutusuyla birliktedir. Bu ürün sadece kartan oluşmaktadır. Panel değildir.

AYC-M6355 MİFARE VE NFC Uyumlu Kart Okuyucu ve Şifre Paneli

CSN SELECT™ AYC-M6355 çoklu kimlik teknolojisi temassız akıllı kart (13.56 MHz) erişim kontrol sistemi çözümlerinde kullanılmak üzere aydınlatmalı tuş takımı ile okuyucuların ailesinin bir parçasıdır ve Rosslare dönüştürülebilir teknolojisini içermektedir. Okuyucu bir teknolojiden diğerine geçiş için mükemmel ISO14443A / B, ISO15693 ve ISO18092 gibi birçok akıllı kart RFID standartlarının gelen Kart Seri Numarası (CSN) okumak için esnekliğe sahiptir. UV dirençli ve IP65 şık ve modern tasarımı ile, okuyucu ister içeride ister dışarıda herhangi bir yükleme ortamında rahatlıkla kullanılabilir.

AY-B8550, Parmak İzi Okuyucu

Bina içikullanımı için küçük kompakt tasarım
Yüksek hızlı işlemci ile 7000 şablon 1: 7000 için kapasite (arama süresi 1 saniyeden az)
Çift etmenli uygulamalarla daha yüksek güvenlik için birleşik 13,56MHz Mifare kart ve parmak izi
Yerleşik TCP / IP, RS-485 ve Wiegand bağlantısı
50.000 geçici olmayan olay günlüğü
Geniş termal çalışma aralığı (-20 ° C ila 60 ° C)
Dahili sesli uyarı ve LED göstergesi
Her türlü mimari zorluğa karışan modern tasarım.

 

AY-K5B MİFARE Kart Okuyucu

AY-K5B, MIFARE Classic EV1 temassız kart teknolojisine dayanan kimlik kartları, etiketler ve kimlik bilgileri okuyabilen 13.56 MHz bir okuyucudur. Kimlik bilgilerinin benzersiz kimliğini (UID) okur ve Wiegand 26-Bit verileriyle erişim kontrol paneline aktarır.

AY-K5B, duvara montaj vida takımı ve üst kapak ile birlikte gelir ve kapak okuyucuyu koruma ve uzun hizmet ömrü sağlamak için uygun kaplama ile kaplanır. Sisteminizi akıllı kart standardına yükseltmek için çok basit, güvenilir ve uygun maliyetli bir yoldur.

Ana Özellikler

ISO-14443A (MIFARE Classic EV1) ID format protokolü
Kart tipine bağlı olarak 65 mm’ye kadar (2,6″) okuma
Standart Wiegand 26-Bit
Polikarbon plastik gövde
İki renkli LED ile bildirim
Dahili Vızıldayıcı